Aqua areobic

Aqua Fit

Aqua Fit to rodzina pełna sportowej pasji. Naszym głównym celem jest propagowanie pływania oraz aktywności fizycznej w każdej postaci. Udało nam się połączyć dwie życiowe pasje- pływanie oraz fitness z pracą z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi co jest naszym ogromnym sukcesem i spełnieniem. 
Podczas zajęć zapewniamy indywidualne podejście do każdej osoby, ze zrozumieniem wprowadzamy Was w świat pływania, pokazujemy, że pływanie to coś więcej niż tylko wyjście na basen - to zdrowy wysiłek, który może towarzyszyć nam przez całe życie. Sami jesteśmy rodzicami, wiec doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważne jest zaufanie dziecka do instruktora, atrakcyjność zajęć jak również odpowiednia motywacja i zrozumienie potrzeb każdego z osobna.
Jesteśmy czymś więcej niż zwykłą szkołą pływania - przyjdź, a przekonasz się sam!

 Anna Figarska- ze sportem związana jestem od zawsze, jest to mój sposób życia i jedyna możliwa droga na przyszłość. Aktywność fizyczna stanowi ważną część mojego życia i staram się zarażać tą pasją innych ludzi. Kilka lat trenowałam bieganie oraz siatkówkę. Uwielbiam wysiłek, zmęczenie a przede wszystkim satysfakcję po dobrze wykonanym treningu. Jestem uzależniona od zdrowego stylu życia. Pasjonuję się fitnessem oraz zdrowym żywieniem. Z wykształcenia jestem mgr wychowania fizycznego.
Uprawnienia: instruktor Aqua Aerobicu, trener personalny, instruktor odnowy biologicznej, menedżer sportu.
Moje zajęcia są każdorazowo przemyślane. Jestem zwolenniczką dość dużej intensywności ćwiczeń. 

Zajęcia odbywają się: poniedziałki godz.19:00, 20:00, wtorki godz.19:00, czwartki godz.20:00. 

Kontakt: 537 437 801 / figarska.aquafit@gmail.com / www.e-aquafit.pl

AquaFit to Rzetelna Firma: Zobacz Certyfikat


„Ones” Urszula Puzio

URSZULA PUZIO – absolwentka Wychowania Fizycznego AWF Wrocław, od 14 lat instruktor fitness, chooreograf, wykładowca i szkoleniowiec; licencjonowany instruktor Zumby, Zumba Tomic (dla dzieci); członek Polskiego Towarzystwa Tanecznego tańców standardowych i latynoamerykańskich; jeden z pierwszych instruktorów Medical Fitness (2012r) i studentka 2 letniej Terapy Fitness School OM.
O mnie:
W swoim dorobku posiadam wiele szkoleń i uprawnień instruktorskich w Polsce i we Włoszech w zakresie fitness, latino, tańców karaibskich (salsa, bachata, merengue), stretching&relax, mental body, hi lo, push power, fitball, funky, fitness senior, aquafitness, zdrowy kręgosłup.
Serdecznie zapraszam Państwa na zajęcia fitness w Średzkim Parku Wodnym. Woda jest świetnym amortyzatorem dla naszych mięśni, stawów i kręgosłupa dlatego też gimnastyka jest polecana dla wszystkich bez względu na wiek i wagę. Moim priorytetem jest doszkalać się i podnosić swoje kwalifikacje, a największym prezentem dla mnie będzie uśmiech na twarzy zadowolonych klientów.


Kontakt: 698 199 855


Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013.
2014 © Średzki Park Wodny | projekt i wykonanie neopixel.pl
Ilość wizyt: 10828