Średzki Park Wodny
 Zapraszamy do zapoznania się z obiektem Średzkiego Parku Wodnego… 

ZobaczVII MISTRZOSTWA POWIATU ŚREDZKIEGO W PŁYWANIU SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I GIMNAZJALNYCH.
   

ZobaczMikołajki 2019
   

ZobaczMikołajki 2018 - zdjęcia
 W sobotę 1 grudnia 2018r. w Średzkim Parku Wodnym odbyła się mikołajkowa impreza dla dzieci. W holu głównym w godzinach 15:30 - 18:30 wszystkie dzieci mogły wziąć udział w warsztatach plastycznych prowadzonych przez opiekunów i podopiecznych z Warsztatów Terapii Zajęciowej "Ostoja". Na dzieci czekały m.in. zdobienie bombek, szyszek, kolorowanki świąteczne, malowanie buziek i konkursy z nagrodami. Ilość uczestników bardzo pozytywnie nas zaskoczyła :)
Każdy, czy to mały, czy duży mógł spotkać się ze Świętym Mikołajem, zrobić sobie z nim zdjęcie i otrzymać coś pysznego słodkiego. Świętemu Mikołajowi bardzo dziękujemy, bo jest cudowną pozytywną osobą i wprowadził do holu ŚPW wyjątkową atmosferę.
Na hali basenowej z kolei w godzinach 17:00 - 20:00 dzieci wzięły udział w mikołajkowym wodnym szaleństwie z instruktorami AquaFit.
A ile było radości, śmiechu i zabaw, zobaczcie sami na zdjęciach.
   

ZobaczVII Mikołajkowe Zawody Pływackie
 We wtorek 4 grudnia 2018r. w Średzkim Parku Wodnym odbyły się VII Mikołajkowe Powiatowe Zawody Pływackie. Wszystkim uczestnikom, a zwłaszcza zwycięzcom serdecznie gratulujemy :)
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.
   

ZobaczTrening z Alicją Tchórz
 W środę 8 listopada 2018r. Średzki Park Wodny po raz kolejny odwiedziła Alicja Tchórz - Dwukrotna Wicemistrzyni Europy, Wielokrotna Rekordzistka i Mistrzyni Polski. Podczas wizyty odbyły się 2 bloki zajęć - o godzinie 10:00 i 11:00. W treningu udział wzięły łącznie 4 grupy uczniów z klas 4-7 z SP nr 3 w Środzie Śląskiej. Alicja opowiedziała uczniom o sobie, a w wodzie wycisnęła z nich ostatnie poty, przekazując jednocześnie mnóstwo pozytywnej sportowej energii. Na zakończenie każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom za udział w treningu. Alicja wyraziła nadzieję, że zachęciła uczniów do dalszej pływackiej pracy i wzbudziła zamiłowanie do tego rodzaju sportu. My jesteśmy pewni, że dzięki takim spotkaniom młodzi pływacy będą z chęcią trenować pływanie, a może właśnie wśród nich jest przyszły Mistrz Polski, Europy, Świata...? :) Bardzo dziękujemy Alicji i niezmiernie cieszymy się z chęci podjęcia dalszej współpracy. Gwarantujemy innym grupom młodych pływaków, że również będą mieli możliwość spotkania z Mistrzynią.  

ZobaczHalloween 2018
   

ZobaczVI Zawody Pływackie
   

ZobaczMIKOŁAJKOWE ZAWODY PŁYWACKIE
   

ZobaczMikołajki 2017
   

ZobaczHALLOWEEN 2017
   

ZobaczWAKACJE z OSIREM sierpień
   

ZobaczLetni Piknik i 5 Urodziny ŚPW
   

ZobaczWAKACJE z OSIREM
   

ZobaczNowy rekord w Średzkim Parku Wodnym
   

ZobaczPowiatowe Zawody Pływackie
   

ZobaczSpotkanie i trening z Alicją Tchórz
 Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.  

ZobaczZawody pływackie - Ferie na Sportowo
 Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.   

ZobaczZawody pływackie 08.12.16
   

ZobaczMikołajki 2016
   

ZobaczZdjęcia z Halloween 2016
   

ZobaczPiknik wakacyjny 2016
   

ZobaczKorty tenisowe
   

ZobaczZawody pływackie marzec 2016
 Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Powiatowych Mistrzostw Szkół w Pływaniu, które odbyły się 22 marca 2016r.
   

ZobaczZdjęcia z Zawodów Mikołajkowych
   

ZobaczZdjęcia z Mikołajek 2015
   

ZobaczTurniej tenisa stołowego 23.11.2015r.
 Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z turnieju tenisa stołowego, który odbył się 23.11.2015r. w ZS w Ciechowie.  

ZobaczNocne Pływanie 20.11.2015r.
 Już są zdjęcia z Nocnego Pływania, które odbyło się 20.11.2015r. Dziękujemy za uczestnictwo i zapraszamy na nasze kolejne imprezy :-)

   

ZobaczZdjęcia mecz siatkówki
 Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z meczu piłki siatkowej, który odbył się 17.10.2015r.
   

ZobaczHalloween 2015
 Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Halloween na basenie. Ta straaaasznie fajna impreza odbyła się 24 października 2015r. Zabawa była baaaardzo udana!
   

ZobaczZdjęcia - turniej tenisa
 Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z sobotniego (17.10.2015r.) I Turnieju Tenisa Ziemnego o Puchar Burmistrza Środy Śląskiej. 
Zwycięzcą został Marek Kuśnierz, który pokonał Łukasza Drzewieckiego.
   

ZobaczZdjęcia z losowania - 3 urodziny
   

Zobacz500-tysięczny klient
 We wtorek 22 września 2015r. powitaliśmy 500-tysięcznego klienta. Została nim Pani Urszula Alberska-Majczak ze Źródeł. Pani Urszula została przywitana przez Prezesa OSiR Jacka Błaszkiewicza oraz Dyrektora ŚPW Arkadiusza Gubałę, którzy wręczyli nagrody: torbę sportową, komplet ręczników z logo ŚPW, kubek, pendrive, karnet na 30h basenu oraz kartę podarunkową na 100 zł do sklepu Rossmann. Serdecznie gratulujemy! Już czekamy na milionowego klienta naszego Parku Wodnego :)  

ZobaczWarsztat Kreatywnego Działania
 Podczas Weekendu Przedszkolaka w Średzkim Parku Wodnym dnia 19 wrzesnia 2015r. gościliśmy animatorów Warsztatu Terapii Zajęciowej "Ostoja" ze Środy Śląskiej. Dzięki przeprowadzonym przez nich zajęciom dzieci mogły stworzyć piękne prace plastyczne, które do 5 października 2015r. można oglądać w holu głównym ŚPW. Dziękujemy wszystkim dzieciom za udział i gratulujemy zdolności manualnych. Serdeczne podziękowania dla animatorów "Ostoi".   

ZobaczOtwarcie CSiR 11.09.2015r.
 Zdjęcia z otwarcia Centrum Sportu i Rekreacji 11.09.2015r.  

ZobaczZdjęcia z plażówki 29.08
   

ZobaczTurniej plażówki 27.06.15
   

ZobaczZdjęcia z Nocnego Pływania 20.06.15
   

ZobaczZdjęcia z turnieju szachowego
   

ZobaczZdj z dnia dziecka 2015
   

ZobaczZdjęcia z turnieju siatkarskiego
   

ZobaczZdjęcia z Majówki 2015
   

ZobaczZawody
   

ZobaczZdjęcia z zawodów pływackich
 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z zawodów pływackich. Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom wspaniałego startu! 

 

ZobaczZdjęcia z półkolonii Aqua-Fit
   

ZobaczZdjęcia z Walentynek w ŚPW
  Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z imprezy walentynkowej. Gratulujemy zwycięskim parom!  

ZobaczZawody Mikołajkowe 2014
   

ZobaczMikołajki 2014
   

ZobaczZdjęcia z Nocnego Pływania 22 lisopada 2014
   

ZobaczHalloween
   

ZobaczPółkolonie AF
   

ZobaczPółkolonie AW
   

ZobaczLetni Piknik
   

Zobacz300-tysięczny klient
   

ZobaczZdjęcia z Dnia Dziecka 2014
 1 czerwca, z okazji Dnia Dziecka Średzki Park Wodny przygotował wiele atrakcji z myślą o najmłodszych miłośnikach pływania. Dzieci wraz z rodzicami mogły wziąć udział w wyścigach wodnych oraz w meczu piłki wodnej, rodzice kontra dzieci, który zakończył się pewnym zwycięstwem drużyny dzieci. Dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę i zapraszamy do obejrzenia zdjęć.  

ZobaczZdjecia z Nocnego Pływania 17 maja 2014
 W ostatnią sobotę tj. 17 maja 2014r. w Średzkim Parku Wodnym odbyło się Nocne Pływanie.  Dziękujemy wszystkim wielbicielom nocnego pływania za przybycie. Na wszystkich uczestników czekały wspaniałe rodzinne zabawy i konkurencje. Rywalizacja była zaciekła, zawodnicy musieli dać z siebie wszystko, a na zwycięzców czekały atrakcyjne nagrody. Cieszymy się bardzo, że Nocne Pływanie stało się tak popularne i zapraszamy już teraz na kolejną edycję.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z piątej edycji NP.  

ZobaczZdjęcia z Majówki na basenie 2014
 Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Majówki na basenie 2014:)  

ZobaczZDJĘCIA FERIE 2014
 Zobacz zdjęcia z Aqua Ferii w ŚPW. Uczestnicy bawili się świetnie, było mnóstwo atrakcji. Dobrą zabawę zapewnili instruktorzy Aqua Delfin i Aqua Fit…  

ZobaczWalentynki 2014
 Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z walentynkowej zabawy charytatywnej, która odbyła się 14 lutego 2014r. Dziękujemy wszystkim, którzy ten wieczór postanowili spędzić w Średzkim Parku Wodnym. Cieszymy się, że bawiliście się razem z nami.
Dziękujemy wszystkim ludziom dobrego serca za wsparcie finansowe dla Nataszki Mikłaszewicz. Sprawozdanie z akcji charytatywnej już niedługo.  

ZobaczWyniki i zdjęcia z zawodów 15.01.2014r.
 Zapraszamy do zapoznania się z wynikami I MISTRZOSTW POWIATU ŚREDZKIEGO W PŁYWANIU, które odbyły się 15 stycznia 2014r. Gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy dalszych sportowych,
a przede wszystkim pływackich sukcesów:) Powodzenia na kolejnych zawodach! Wyniki przekazane przez Szkołę Podstawową w Środzie Śląskiej:Pobierz PDF
Wyniki przekazane przez Gimnazjum w Środzie Śląskiej:Pobierz PDF  

ZobaczMikołajki 7 grudnia 2013
 Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Mikołajek w Parku Wodnym. Zabawa była bardzo udana. Odwiedził nas św. Mikołaj oraz jego pomocnicy. Atrakcje zapewniła firma Aqua Fit Anna Figarska, MALEO Kamila Medyńska oraz MAR-POL Mariusz Kargol.Zapraszamy na kolejne imprezy – dobra zabawa gwarantowana:) Zdjęcia wykonywane w holu głównym przez fotografa można obejrzeć oraz pobrać w oryginalnym rozmiarze - tutaj. Zdjęcia zostały wykonane zupełnie za darmo, a opublikowaliśmy je za zgodą opiekunów. Zdjęcia najlepiej wywołać w rozmiarze 21x15cm. Życzymy dobrej zabawy w odnalezieniu swojej świątecznej fotki;)  

ZobaczWyniki i zdjęcia z zawodów pływackich 05.12.2013
 Zapraszamy do obejrzenie zdjęć z Drużynowych Zawodów Powiatu Średzkiego w Pływaniu. Gratulujemy.  

ZobaczNocne Pływanie 23.11.2013
 Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z czwartej edycji Nocnego Pływania. Zabawa była bardzo udana. Jak zapowiadaliśmy – odwiedził nas sam Michael Jackson. Atrakcje zapewniła firma Aqua Fit Anna Figarska oraz MAR-POL Mariusz Kargol. Zapraszamy na kolejne imprezy – dobra zabawa gwarantowana:)  

ZobaczHALLOWEEN NA BASENIE
 Zobacz FILM z imprezy Halloween;) – kliknij tutaj Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z imprezy HALLOWEEN NA BASENIE.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za tak aktywny udział w zabawach i już dziś zapraszamy na kolejne świetne imprezy: Nocne Pływanie oraz Mikołajki w Parku Wodnym.
Szczegóły już wkrótce:)  

ZobaczWyścig rowerowy im. Marka i Reinera
 W niedzielę 20 października w holu głównym Średzkiego Parku Wodnego zebrało się grono kolarzy biorących udział w II edycji Rajdu Rowerowego im. Marka i Reinera pod patronatem Burmistrza Środy Śląskiej. W ten sposób kolarze po raz kolejny uczcili pamięć swoich zmarłych kolegów Marka Janiaka i Reinera Rollera. Gratulujemy inicjatywy i życzymy dalszych sukcesów. Film z wyścigu zobacz tutaj
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wyścigu.  

Zobacz1. URODZINY ŚPW 28.09.2013
 Zobacz zdjęcia z 1.urodzin Średzkiego Parku Wodnego. Jeśli Cię z nami nie było – żałuj! Działo się naprawdę dużo, było mnóstwo niespodzianek i dobrej zabawy…

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z 1. Urodzin Średzkiego Parku Wodnego.
Więcej zdjęć na stronie www.roland-gazeta.pl
Zdjęcia z pokazu hokeja podwodnego na stronie www.hydra.org.pl  

ZobaczAqua Wakacje 19-23.08.2013
 Zobacz jak bawili się uczestnicy Aqua Wakacji od 19 do 23 sierpnia. Mnóstwo wrażeń, emocji, zabawy i profesjonalną opiekę zapewnili instruktorzy Aqua Fit…  

ZobaczAqua Wakacje 5-9.08.2013
 Zobacz jak bawili się uczestnicy Aqua Wakacji od 5 do 9 sierpnia. Mnóstwo wrażeń, emocji, zabawy i profesjonalną opiekę zapewnili instruktorzy Aqua Fit…  

ZobaczAqua Wakacje 1-5.07.2013
 Zobacz jak bawili się uczestnicy Aqua Wakacji od 1 do 5 lipca. Mnóstwo wrażeń, emocji i profesjonalną opiekę zapewnili instruktorzy Aqua Fit…   

ZobaczNocne Pływanie
 Zobacz jaka była świetna zabawa na trzeciej edycji Nocnego Pływania. Atrakcje zafundowała firma MAR-POL Mariusz Kargol. Zapraszamy na kolejne imprezy – dobra zabawa gwarantowana:)  

ZobaczDzień Dziecka na basenie
 Zobacz zdjęcia z zabaw na basenie z okazji Dnia Dziecka. Zabawy prowadzili instruktorzy AquaFit  

ZobaczKonkurs plastyczny
 W poniedziałek 3 czerwca o godz. 17:00 w holu głównym ŚPW odbyło się uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom konkursu plastycznego „Moja przygoda na basenie”  

ZobaczI zajęcia dla niemowlaków
 25 maja odbyły się pierwsze zajęcia z cyklu „Mama, Tata i Ja”. Zobacz jak maluchy bawiły się w wodzie. Zapraszamy do zapisów na zajęcia – więcej szczegółów w zakładce OFERTA. Spraw, aby Twój maluch miał radosne dzieciństwo:)!   

ZobaczMajówka 2013
   

ZobaczZdjęcia z Nocnego Pływania 20.04.13r.
 Zdjęcia z Nocnego Pływania 20.04.13r.  

ZobaczZdjęcia z I Mistrzostw Gminy Środa Śląska w Pływaniu
 Zdjęcia z I Mistrzostw Gminy Środa Śląska w Pływaniu  

ZobaczZdjęcia z Nocnego Pływania
 W ostatnią sobotę tj. 17 maja 2014r. w Średzkim Parku Wodnym odbyło się Nocne Pływanie.  Dziękujemy wszystkim wielbicielom nocnego pływania za przybycie. Na wszystkich uczestników czekały wspaniałe rodzinne zabawy i konkurencje. Rywalizacja była zaciekła, zawodnicy musieli dać z siebie wszystko, a na zwycięzców czekały atrakcyjne nagrody. Cieszymy się bardzo, że Nocne Pływanie stało się tak popularne i zapraszamy już teraz na kolejną edycję.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z piątej edycji.
   

ZobaczZdjęcia z koncertu na basenie
 Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z koncertu na basenie  

ZobaczI Mikołajkowe Zawody w Pływaniu
 Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z I Mikołajkowych Zawodów w Pływaniu.  

ZobaczHalloween w Średzkim Parku Wodnym
 Dziękujemy wszystkim, a zwłaszcza tym najmłodszym, którzy spędzili z nami wieczór Halloween. Bawiliśmy się świetnie. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z imprezy  

ZobaczOtwarcie Średzkiego Parku Wodnego
 Otwarcie Średzkiego Parku Wodnego  

ZobaczPrzygotowania do otwarcia
   

Zobacz
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013.
2014 © Średzki Park Wodny | projekt i wykonanie neopixel.pl
Ilość wizyt: 10549