Pł‚ywanie niemowlą…t

MAMA, TATA I JA!

Chcesz zadbać o wszechstronny rozwój swojego dziecka, a przy tym świetnie się bawić?
Zapraszamy na zajęcia pływania dla najmłodszych, czyli MAMA, TATA I JA!
NIE CZEKAJ ZGŁOŚ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Przygotowaliśmy dla państwa grupy wiekowe:
- od 6 tygodnia do 1 roku
- 1- 2 lata
- 2-3 lata

KORZYŚCI Z ZAJĘĆ Mama, Tata i Ja
Dla malucha: świetna zabawa, idealny sposób doskonalenia koordynacji ruchowej,wspomaganie rozwoju fizycznego organizmu, stymulacja rozwoju intelektualnego dziecka, dająca kolejne doświadczenie w poznawaniu i odkrywaniu świata.
Dla rodziców: radość z postępów dziecka, które możesz podziwiać na każdych zajęciach; wesołe i aktywne, wspólne spędzanie czasu wolnego, dzięki czemu wzmacnia się więź między Tobą a Twoim dzieckiem.

Zajęcia w naszej szkole prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę instruktorską. Podczas zajęć wykorzystujemy m.in. zabawy z matami, makaronami i deskami oraz różnorodnymi, uwielbianymi przez dzieci, kolorowymi zabawkami.

WARTO WIEDZIEĆ:
Dużo zależy od Ciebie! Dobry nastrój rodzica to wesoła i spokojna buźka u Twojego dziecka. Zrelaksowany i uśmiechnięty rodzic sprawia, że maluch czuje się w wodzie bezpieczne i szczęśliwie. Dzieci zasługują na nagrody oraz pochwały w postaci uśmiechu, całuska, uścisku i braw. Jak sami dobrze wiemy, każda pochwała zachęca do pracy i zabawy.

Każde dziecko w innym tempie rozwija się i nabywa różne umiejętności, w tym także pływackie. Pobyt na pływalni ma być przede wszystkim dobrą zabawą – nie zmuszajmy dziecka do wykonywania ćwiczeń, na które wyraźnie nie ma ochoty.

PAMIĘTAJ:
- Nie karminy dziecka bezpośrednio przed zajęciami.
- Nie smarujemy skóry dziecka przed wejściem do wody oliwką ani kremem, gdyż może wyślizgnąć nam się z dłoni!
- Po zakończeniu zajęć w wodzie czekamy z niemowlęciem około 30 min przed opuszczeniem pływalni, dzięki temu unikniemy przeziębienia i drobnych infekcji.

ZABIERZ Z SOBĄ:
Dla dziecka:
- pieluszkę do pływania dla maluchów poniżej 3 roku życia (zwykła pieluszka się nie nadaje)
- dwa ręczniki kąpielowe
- kosmetyki do pielęgnacji ciała
Dla rodzica:
- strój kąpielowy
- klapki
- ręcznik
- czepek
- oraz dobry humor!

WAŻNE:
Zajęcia odbywają się w basenie rekreacyjnym który spełnia wymogi małych pływaków. Łagodne zejście po schodach znacznie ułatwia wejście z dzieckiem do czystej i ciepłej (32 stopnie) wody. Basen ma głębokość od 0,6m do 1,2m. W godzinach zajęć basen rekreacyjny jest niedostępny dla pozostałych klientów. Basen rekreacyjny jest zarezerwowany specjalnie dla Państwa. Liczne atrakcje w wodzie na pewno urozmaicą zajęcia. W szatniach znajdują się przewijaki, a przy basenie rekreacyjnym jest pokój dla rodzica z dzieckiem, gdzie możesz przebrać maluszkowi pieluszkę.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE I ZAPISY:
DeemSport Szkoła Pływania
DAWID: 608-655-594
MACIEK: 664-045-044
www.deemsport.pl

Spraw aby Twój maluch miał radosne dzieciństwo!
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013.
2014 © Średzki Park Wodny | projekt i wykonanie neopixel.pl
Ilość wizyt: 10772