Sił‚ownia


Siłownia Body Art w Średzkim Parku Wodnym powstała z myślą, by sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Planując siłownię skupiliśmy się na jej wszechstronności tak, aby mogła służyć zarówno początkującym jak i zaawansowanym, mężczyznom oraz kobietom, bez względu na wiek i wagę ciała.

Sala treningowa jest pomieszczeniem klimatyzowanym. Wyposażona jest w sprzęt renomowanych marek m.in. Hes, York. Wszystkie urządzenia są w pełni bezpieczne i łatwe w obsłudze. Różnorodność stanowisk stwarza idealne warunki do treningu obwodowego, crossfitowego, a także pozwala na przeprowadzenie specjalistycznego treningu kulturystycznego.

Posiadamy także maszyny Cardio, profesjonalną bieżnię, orbitrek, rowerki treningowe umożliwiające poprawę wydolności organizmu. Mamy nadzieję, że sprzęt ten będzie cieszył się dużym zainteresowaniem ćwiczących, w szczególności wśród Pań.

Doświadczeni pracownicy siłowni chętnie doradzą w wyborze odpowiednio skomponowanych ćwiczeń oraz zadbają o to, aby każdy klient jak najszybciej i najskuteczniej osiągnął wyznaczone cele.

UWAGA! Wyjątkowe usytuowanie siłowni BodyArt daje możliwość skorzystania z basenu oraz sauny, co doskonale uzupełnia ćwiczenia siłowe oraz zapewnia relaks i odprężenie.

Do Państwa dyspozycji są szatnie, prysznice, sklep sportowy, a na piętrze restauracja.
Zakupu biletów należy dokonać w kasach Parku Wodnego.
Honorujemy karty MultiSport Plus oraz MultiSport Premium.
Przed skorzystaniem z siłowni należy zapoznać się z jej regulaminem: Pobierz PDF

Cennik:Pobierz PDF

Godziny otwarcia: poniedziałek – niedziela 10:00 – 21:40
Kontakt: tel. 660-700-309 / e-mail: bodyart@sredzkiparkwodny.pl / http://www.bodyartsilownia.pl 


Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013.
2014 © Średzki Park Wodny | projekt i wykonanie neopixel.pl
Ilość wizyt: 10825