Szkoły pływania

Szkoła Aqua Delfin
ANNA WIERZYK – studentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, ratownik WOPR, dwukrotna złota medalistka Mistrzostw Polski w Ratownictwie Wodnym, instruktor dyscypliny sportu pływanie numer legitymacji 4935/WF/11/S.
O mnie:
Moja przygoda z pływaniem rozpoczęła się już we wczesnych latach życia. Mając zaledwie 5 lat już pływałam na dużym basenie o głębokości około 2 metrów z samymi „rękawkami” na ramionach. Kolejnym krokiem w kierunku kontynuacji pływania było pójście do klasy sportowej gdzie trafiłam w ręce profesjonalnych trenerów. I tak przygoda pod tytułem „PŁYWANIE” trwa nieprzerwanie do dziś. Moje największe osiągnięcia to medale Mistrzostw Polski w pływaniu, oraz medale Mistrzostw Polski w Ratownictwie Wodnym zarówno na basenie jak i na plaży. Obecnie jestem dwukrotną złotą medalistką Mistrzostw Polski w Ratownictwie Wodnym. Marzeniem moim jest praca na basenie z dziećmi. Serdecznie zapraszam na zajęcia!
Kontakt: 660 261 598


Szkoła Deem Sport

DEEMSPORT więcej niż szkoła pływania

Nauczaniem pływania zajmujemy się zawodowo od 12 lat.
Pływanie to Nasza pasja- zarażamy nią.
W naszej ofercie znajdują się zajęcia dla:
⁃ najmłodszych od 4 miesiąca życia: „mama, tata i ja”, ( posiadamy uprawnienia do prowadzenia zajęć        z najmłodszymi- SAF Aqua Baby),
⁃ dzieci, młodzieży i dorosłych,
⁃ szkół, firm i instytucji,
⁃ zawodników trenujących pływanie i triathlon,
⁃ osób z wadami postawy ( pływanie korekcyjne i kompensacyjne).

Nasza kadra to doświadczeni instruktorzy, trenerzy oraz byli zawodnicy, którzy podnoszą swoje kwalifikacje poprzez udział w Konferencjach i Szkoleniach.

Można Nas spotkać w:

⁃ ŚREDZKIM PARKU WODNYM,
⁃ Pływalni „DELFINEK” w Kątach Wrocławskich,
⁃ Pływalni SP nr 50 we Wrocławiu,
⁃ Pływalni SP nr 84 we Wrocławiu,
⁃ Pływalni Fitness Academy we Wrocławiu.

W okresie wakacji i ferii zimowych oferujemy również obozy aktywnego wypoczynku DEEM CAMP.
Zapraszamy do współpracy! 
Kontakt: Maciek 664045044
e-mail: deemsport@gmail.com


Szkoła Aqua Fit
Naszą kadrę tworzą ludzie od lat związani z pływaniem, sportem, byli zawodnicy, pasjonaci sportu, instruktorzy, trenerzy, nauczyciele, osoby z odpowiednim przygotowaniem teoretycznym, pedagogicznym oraz praktycznym. Są to osoby, które kochają swoją pracę i nie wyobrażają sobie innej ścieżki w życiu.
Nie sztuką jest uzyskać dyplom, tytuł, odbyć szkolenie, z tym trzeba się urodzić, nabierać doświadczenia i ciągle doskonalić. Instruktorzy, z którymi współpracujemy mogą pochwalić się sporym doświadczeniem w pracy z dziećmi i osobami dorosłymi zarówno na poziomie podstawowym, elementarnym jak i profesjonalnym. Efekty w nauczaniu są najlepszym tego dowodem. Zapraszamy na zajęcia:)

Anna Figarska
PROWADZI: Aqua Fitness, treningi personalne, Aqua trening personalny, półkolonie, obozy, marketing/sprawy organizacyjne firmy
Ze sportem związana jestem od zawsze, jest to mój sposób życia i jedyna możliwa droga na przyszłość. Aktywność fizyczna stanowi ważną część mojego życia i staram się zarażać tą pasją innych ludzi.
W przeszłości kilka lat trenowałam bieganie oraz siatkówkę. Obecnie biegam i regularnie startuję w zawodach biegowych, co wychodzi mi chyba dosyć dobrze:-)  
Uwielbiam wysiłek fizyczny, pokonywanie własnych słabości i dążenie do wyznaczonego celu. Moja praca to przede wszystkim pasja, do każdych zajęć podchodzę indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. 
Z wykształcenia jestem mgr wychowania fizycznego.
Uprawnienia: absolwentka Akademi Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, z wykształcenia nauczyciel wychowania fizycznego, instruktor Aqua Fitness SAF AQUA, trener personalny, instruktor odnowy biologicznej, menedżer sportu, wychowawca kolonijny, kierownik wypoczynku obozy/kolonie.
 
Sebastian Figarski
PROWADZI: nauka pływania, lekcje indywidualne, treningi pływackie, treningi Triathlonowe, aqua urodziny, półkolonie, obozy
Pływanie towarzyszy mi od zawsze, lata ciężkich treningów, wiele wyrzeczeń oraz liczne sukcesy sprawiły, że pływanie stało się nieodzownym elementem mojego życia. Reprezentując WKS Śląsk Wrocław wielokrotnie uczestniczyłem w Mistrzostwach Polski w pływaniu w chwili obecnej jestem multimedalistą Mistrzostw Polski w pływaniu Masters, do których samodzielnie się przygotowuję.
Drogę zawodową rozpocząłem na stanowisku ratownika następnie instruktora pływania na obiekcie Redeco we Wrocławiu. Kolejnym etapem była praca jako instruktor pływania, zastępca koordynatora oraz koordynatora instruktorów oraz basenu sportowego we wrocławskim Aquapark-u.
Wiedzę oraz wykształcenie nie opieram jedynie na śledzeniu najnowocześniejszych metod czy też systematycznym doszkalaniu, ale przede wszystkim korzystaniu z własnych doświadczeń nabytych podczas stażu instruktorskiego oraz uprawiania pływania sportowego.
Uprawnienia: instruktor pływania, ratownik WOPR, trener personalny, wychowawca kolonijny.


Artur Stankiewicz
PROWADZI: nauka pływania, lekcje indywidualne, treningi pływackie
​Od najmłodszych lat jestem związany z pływaniem. Dawniej jako zawodnik obecnie jako instruktor oraz ratownik. Wiedzę w zakresie nauczania pływania nabyłem na studiach, ukończyłem Akademię Wychowania Fizycznego we Wrocławiu kierunek sport ze specjalizacją trener pływania, jednak fundamentem zawsze będą własne umiejętności i doświadczenie wyniesione z wielu godzin treningów pływackich. Jako instruktor pracuję parę lat na kilku wrocławskich basenach. Obok nauczania rozwijam się w zakresie ratownictwa wodnego, które jest moją ogromną pasją. Przepracowałem kilka sezonów nad morzem jako ratownik oraz kierownik stanowiska. Ratownictwo wodne sprawia mi ogromną satysfakcję i chętnie podejmuję nowe wyzwania w tym zakresie. 
Uprawnienia: instruktor pływania, trener pływania, ratownik WOPR, sternik motorowodny, absolwent AWF we Wrocławiu.


Katarzyna Kawalec
PROWADZI: nauka pływania, lekcje indywidualne, aqua urodziny, półkolonie, obozy
​Uwielbiam pracę z dziećmi, nie bez powodu jestem nauczycielem wychowania wczesnoszkolnego. Przekazywanie swojej wiedzy i umiejętności innym sprawia mi ogromną satysfakcję. Pracę na basenie traktuję jako odskocznię od codzienności przez co łączę przyjemne z pożytecznym. Pozytywne nastawienie i uśmiech na twarzy to moje drugie imię. Podczas pracy często sięgam po innowacyjne rozwiązania i metody, przez co każde zajęcia są inne.
Z wykształcenia jestem mgr wychowania fizycznego.
​Uprawnienia: instruktor pływania, instruktor fitness, trener pływania II kl, ratownik WOPR, opiekun kolonijny, absolwentka AWF we Wrocławiu, z wykształcenia nauczyciel wychowania fizycznego.
 

Łukasz Machowski
PROWADZI: nauka pływania, lekcje indywidualne, półkolonie, obozy

​​Sport towarzyszy mi od najmłodszych lat. Z sukcesami trenowałem lekkoatletykę oraz koszykówkę, a na studiach pływanie w klubie AZS UE Wrocław. Prace na basenie zacząłem od stanowiska ratownika a następnie instruktora pływania. Do swoich zajęć zawsze podchodzę sumiennie i z pełnym zaangażowaniem. Praca instruktora polega na ciągłym poszerzaniu własnej wiedzy, dlatego poza sprawdzonymi metodami staram się wprowadzać nowe, innowacyjne ćwiczenia aby urozmaicić zajęcia. Podczas pracy staram się z uśmiechem zarażać podopiecznych pasja do pływania oraz skutecznym pokonaniu lęku przed wodą. Obecnie moja przygoda ze sportem nadal trwa, poprzez zdobywanie medali na Mistrzostwach Polski Masters, oraz startach w zawodach triathlonowych.
Uprawnienia: instruktor pływania, ratownik WOPR, opiekun kolonijny.
 

Oliwia Zając
​PROWADZI: nauka pływania, treningi  pływackie, lekcje indywidualne, aqua urodziny, półkolonie, obozy
Jako była zawodniczka Juveni i Śląska Wrocław nie wyobrażałam sobie całkowitego zakończenia przygody z pływaniem. Cieszę się, że mam możliwość przekazania swojej wiedzy nabytej podczas 9letniej kariery zawodniczej oraz szkoleń specjalistycznych swoim podopiecznym. Do swojej pracy podchodzę jak do misji, którą zostało mi pisane wykonać. Jako, że sama nie osiągnęłam wszystkiego- 5 miejsce Mistrzostw Polski 800metrów stylem dowolnym, wielokrotne finały MP 400 i 800metrów dowolnym oraz rekord okręgu Dolnego Śląska 800metrów, marzy mi się przekazać jak najwięcej wiedzy i wyszkolić jak najwięcej potencjalnych przyszłych zawodników:)   
Uprawnienia: instruktor pływania, opiekun kolonijny

NOWY Kontakt: 664 020 139 / figarska.aquafit@gmail.com / www.e-aquafit.pl
AquaFit to Rzetelna Firma: Zobacz Certyfikat


FREESTYLE Szkółka pływacka
Andrzej Zmysłowski – Instruktor Sportu Akademii Wychowania Fizycznego o specjalności Pływanie (nr legitymacji: 1376/CDK/09); Ratownik WOPR; licencjonowany Płetwonurek CMAS P1; zawodnik uczelnianej sekcji pływackiej; medalista zawodów pływackich. Pasjonat pływania.
O mnie:
Prowadzona przeze mnie szkółka pływacka opiera się na moim wieloletnim doświadczeniu. W sposób szczególny dbam o indywidualne podejście do ucznia stosując różnorodne ćwiczenia przy wykorzystaniu sprawdzonych metod i specjalistycznego sprzętu. Zapewniam bezstresową i przyjazną atmosferę wiedząc jak ważne jest w pływaniu pozbycie się stresu i rozluźnienie. Zapraszam dzieci, młodzież i dorosłych do zajęć nauki i doskonalenia pływania, które odbywają się w małych grupach lub indywidualnie!

Kontakt: 794-221-645


Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013.
2014 © Średzki Park Wodny | projekt i wykonanie neopixel.pl
Ilość wizyt: 10797