Szkoły pływania

Szkoła Aqua Delfin

ANNA WIERZYK – studentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, ratownik WOPR, dwukrotna złota medalistka Mistrzostw Polski w Ratownictwie Wodnym, instruktor dyscypliny sportu pływanie numer legitymacji 4935/WF/11/S.
O mnie:
Moja przygoda z pływaniem rozpoczęła się już we wczesnych latach życia. Mając zaledwie 5 lat już pływałam na dużym basenie o głębokości około 2 metrów z samymi „rękawkami” na ramionach. Kolejnym krokiem w kierunku kontynuacji pływania było pójście do klasy sportowej gdzie trafiłam w ręce profesjonalnych trenerów. I tak przygoda pod tytułem „PŁYWANIE” trwa nieprzerwanie do dziś. Moje największe osiągnięcia to medale Mistrzostw Polski w pływaniu, oraz medale Mistrzostw Polski w Ratownictwie Wodnym zarówno na basenie jak i na plaży. Obecnie jestem dwukrotną złotą medalistką Mistrzostw Polski w Ratownictwie Wodnym. Marzeniem moim jest praca na basenie z dziećmi. Serdecznie zapraszam na zajęcia!
Kontakt: 660 261 598

Szkoła Deem Sport

MACIEJ NIEMIEC, DAWID ZIOMEK – absolwenci Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, instruktorzy dyscypliny sportu pływanie numery legitymacji 928/CDK/08 oraz 1430/CDK/08.
O nas:
Nauczaniem pływania zajmujemy się zawodowo od 6 lat. Specjalizujemy się w zajęciach ogólnorozwojowych dla niemowląt oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Prowadzimy zajęcia nauki i doskonalenia pływania dla dzieci i dorosłych. W naszej ofercie znajduję się również możliwość indywidualnej nauki pływania. W czasie ferii i wakacji organizujemy obozy sportowo- rekreacyjne. Sport to nasz pasja. Zarażamy sportem. Zapraszamy do współpracy.
Kontakt: 664-045-044 lub 608-655-594
www.deemsport.pl

Szkoła Aqua Fit

Aqua Fit to rodzina pełna sportowej pasji. Naszym głównym celem jest propagowanie pływania oraz aktywności fizycznej w każdej postaci. Udało nam się połączyć dwie życiowe pasje- pływanie oraz fitness z pracą z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi co jest naszym ogromnym sukcesem i spełnieniem. 
Podczas zajęć zapewniamy indywidualne podejście do każdej osoby, ze zrozumieniem wprowadzamy Was w świat pływania, pokazujemy, że pływanie to coś więcej niż tylko wyjście na basen - to zdrowy wysiłek, który może towarzyszyć nam przez całe życie. Sami jesteśmy rodzicami, wiec doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważne jest zaufanie dziecka do instruktora, atrakcyjność zajęć jak również odpowiednia motywacja i zrozumienie potrzeb każdego z osobna.
Jesteśmy czymś więcej niż zwykłą szkołą pływania - przyjdź, a przekonasz się sam!

Sebastian Figarski- pływanie towarzyszy mi od zawsze, lata ciężkich treningów, wiele wyrzeczeń oraz liczne sukcesy sprawiły, że pływanie stało się nieodzownym elementem mojego życia. Reprezentując WKS Śląsk Wrocław wielokrotnie uczestniczyłem w Mistrzostwach Polski w pływaniu w chwili obecnej jestem multimedalistą Mistrzostw Polski w pływaniu Masters, do których samodzielnie się przygotowuję.
Drogę zawodową rozpocząłem na stanowisku ratownika następnie instruktora pływania na obiekcie Redeco we Wrocławiu. Kolejnym etapem była praca jako instruktor pływania, zastępca koordynatora oraz koordynatora instruktorów oraz basenu sportowego we wrocławskim Aquapark-u.
Wiedzę oraz wykształcenie nie opieram jedynie na śledzeniu najnowocześniejszych metod czy też systematycznym doszkalaniu, ale przede wszystkim korzystaniu z własnych doświadczeń nabytych podczas stażu instruktorskiego oraz uprawiania pływania sportowego.
Uprawnienia: instruktor pływania, ratownik WOPR, trener personalny.

Katarzyna Spurek- uwielbiam pracę z dziećmi i osobami dorosłymi. Przekazywanie swojej wiedzy i umiejętności innym sprawia mi ogromną satysfakcję. Pracę traktuję jako odskocznię od codzienności przez co łączę przyjemne z pożytecznym. Pozytywne nastawienie i uśmiech na twarzy to moje drugie imię. Podczas pracy często sięgam po innowacyjne rozwiązania i metody, przez co każde zajęcia są inne.
Z wykształcenia jestem mgr wychowania fizycznego.
Uprawnienia: instruktor pływania, instruktor fitness, trener pływania II kl, ratownik WOPR, opiekun kolonijny.

Krystian Młyński- pływanie jest częścią mojego życia. Dawniej będąc zawodnikiem Śląska Wrocław, obecnie jako instruktor, trener pływania. Specjlizuję się w nauczaniu i oswajaniu z wodą tych najmłodszych- niemowlaków, przedszkolaków i dzieci szkolnych. Praca z dziećmi daje mi wiele satysfakcji, bez której nie wyobrażam sobie życia. Z wykształcenia jestem mgr wychowania fizycznego ze specjalnością trener pływania.
Uprawnienia: instruktor pływania, instruktor Aqua Baby, trener pływania II kl.

Mateusz Szot
Jako były zawodnik nie wyobrażam sobie innej śnieżki zawodowej niż przekazywanie swojej pasji innym.
Przez 9 lat byłem związany profesjonalnie z pływaniem- jako członek kadry narodowej, wielokrotny medalista zawodów międzynarodowych oraz kilkakrotny medalista Mistrzostw Polski. W 2012 roku zostałem mianowany jako najlepszy zawodnik Dolnego Śląska.
Zajęcia nauki i doskonalenia pływania prowadziłem na kilku obiektach we Wrocławiu i okolicach. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi w każdym wieku od niemowlaków, przedszkolaków po dzieci szkolne, młodzież i osoby dorosłe łącznie z treningiem sportowym, triathlonowym.
Uprawnienia: instruktor pływania, ratownik WOPR
 

Kontakt: 537 437 801 / figarska.aquafit@gmail.com / www.e-aquafit.pl
AquaFit to Rzetelna Firma: Zobacz Certyfikat

FREESTYLE Szkółka pływacka

Andrzej Zmysłowski – Instruktor Sportu Akademii Wychowania Fizycznego o specjalności Pływanie (nr legitymacji: 1376/CDK/09); Ratownik WOPR; licencjonowany Płetwonurek CMAS P1; zawodnik uczelnianej sekcji pływackiej; medalista zawodów pływackich. Pasjonat pływania.
O mnie:
Prowadzona przeze mnie szkółka pływacka opiera się na moim wieloletnim doświadczeniu. W sposób szczególny dbam o indywidualne podejście do ucznia stosując różnorodne ćwiczenia przy wykorzystaniu sprawdzonych metod i specjalistycznego sprzętu. Zapewniam bezstresową i przyjazną atmosferę wiedząc jak ważne jest w pływaniu pozbycie się stresu i rozluźnienie. Zapraszam dzieci, młodzież i dorosłych do zajęć nauki i doskonalenia pływania, które odbywają się w małych grupach lub indywidualnie!

Kontakt: 794-221-645


Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013.
2014 © Średzki Park Wodny | projekt i wykonanie neopixel.pl
Ilość wizyt: 4353